smart-home-ge883bfa21_1920

Firma KARDO współpracuje z najlepszymi specjalistami w branży ogrzewnictwa. Produkty naszych kontrahentów są przede wszystkim sprawdzone i cechują się najwyższą jakością wykonania.

Elektra

ELEKTRA specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego zarówno dla budownictwa mieszkalnego, jak też obiektów przemysłowych.

Od początku swej działalności największym priorytetem była jakość oferowanych produktów. Tylko w ten sposób możliwe było osiągnięcie pełnego zadowolenia Klientów, oraz wiodącej pozycji na rynku. Zostało to poparte licznymi nagrodami, m.in. Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich, Srebrnym Asem dla najlepszych polskich przedsiębiorstw i inwestorów, Brązowym, Srebrnym oraz Złotym Kaskiem Polskiej Izby Przemysłowo Handlowej a także trzykrotnym Złotym Laurem Konsumenta.

Dimplex

Glen Dimplex został założony w 1973 roku i obecnie jest największą na świecie firmą produkującą elektryczne urządzenia grzewcze.

Dimplex jest również liderem we wdrażaniu innowacyjnych technologii w technice grzewczej, a także zajmuje uznane miejsce w branży wentylacyjnej oraz AGD. Filozofią działalności grupy jest budowanie silnych i energicznych firm, które działają zgodnej z najwyższymi standardami wydajności, jakości i etyki z naciskiem kładzionym na spełnianie potrzeb klienta. Strategia pozwoliła zamienić niewielką firmę, zatrudniającą w 1973 roku 10 osób w międzynarodową grupę, która obecnie zatrudnia aż. 8,5 tys. osób.

Elterm

Elterm jest czołowym polskim producentem elektrycznych kotłów wodnych (jedno- i dwufunkcyjnych) oraz bogatego typoszeregu armatury hydraulicznej.

Przedsiębiorstwo Elterm powstało w 1992 roku z połączenia dwóch mniejszych podmiotów. Jest to firma rodzinna, produkująca kilkadziesiąt tysięcy wysokiej jakości wyrobów rocznie i zatrudnia kilkadziesiąt osób. Doświadczona i dobrze wykwalifikowana kadra techniczna szybko realizuje nawet trudne, nietypowe i specjalne zamówienia, a pracownicy działu sprzedaży oraz serwisu firmy udzielają bezpłatnych porad w zakresie techniki grzewczej. Firma może pochwalić się niemalże zerowym poziomem awaryjności produktów.

Teo Term

TEO TERM posiada największe doświadczenie i infrastrukturę na rynku krajowym pozwalającą na tworzenie jednych z najlepszych promienników na świecie.

Od ponad 10 lat to czołowy producent promiennikowych systemów grzewczych opartych na przekazie ciepła bezpośrednio do odbiorcy. W procesie projektowania szczególny nacisk położono na efektywność działania urządzenia oraz estetykę, która w połączeniu z wyjątkową dbałością o jakość produktu pozwoliła zdobyć uznanie konsumentów i wypromować urządzenia przeznaczone nie tylko dla obiektów sakralnych, ale także dla odbiorców indywidualnych. Dzięki temu firma TEO TERM należy dziś do wiodących europejskich producentów elektrycznych promienników kwarcowo - halogenowych. W Europie TERM2000® zaliczane są do produktów innowacyjnych z tzw. "wyższej półki".30